Viena cilvēka portreti, dažāds svars. Vai tu vari pateikt atšķirību?

Rīt ir mana dzimšanas diena. Daudz laimes man! 🙂 

Esot portretu fotogrāfam, man patīk uzņemt arī savus portretus (pašportretus), gan lai redzētu, kā mainos es pati, gadiem ejot, gan lai redzētu savu izaugsmi fotogrāfijā.

Ik pa laikam rakstu par to, ka svaram nav absolūti nekādas nozīmes. Tavi portreti var labi izskatīties, neatkarīgi no cipara pasē un cipara uz svariem un jebkurā tavā dzīves posmā. Un šodien gribēju tev to pierādīt. 

Zemāk ir mani pašportreti no 2016. gada vasaras līdz pat šai nedēļai. Dažādu dzīves notikumu iespaidā mans svars tajās variē 13 kg ietvaros. Ņemot vērā to, ka esmu ļoti īsa, tas ir pamanāms cipars. Man ir samērā apaļa seja un katrs kilograms momentāli parādās manā sejā, tāpēc nemaz nav vajadzīga fotogrāfija pilnā augumā.

Tātad, uzdevums! Vai tu spēj uzminēt, kuri no maniem portretiem ir manā zemākajā svara kategorijā, kuri augstākajā un kuri aptuveni pa vidu? Nevienā no portretiem nav veiktas manipulācijas ar ķermeņa vai sejas aprisēm, lai tevi mulsinātu. Bonuss tev, ja varēsi pateikt gadu – 2016., 2017. vai 2018. 😉

1

2

3

4

5

6

Poza, leņķis, gaisma, apģērbs, sejas izteiksme, skatiens. Tas ir tas, kas palīdz radīt skaistus portretus un nekas no tā nav klienta uzdevums, tas ir portretu fotogrāfa uzdevums. Sākot ar palīdzēšanu apģērba izvēlē, saskaņojot to ar fonu un beidzot ar atmosfēras nodrošināšanu, lai sejas izteiksme un skatiens būtu tāds, kas ievilina un nelaiž vaļā, palīdzēt ar pozēšanu, izvēlēties labāko leņķi, kas parāda tevi vislabākajā gaismā. 

Raksti komentārā numuru, svara norādi un gadu. Ja kādam izdosies noteikt precīzi, no manis dāvana 🙂 

Vai tev ir portreti, kurus tu vari salīdzināt gadu no gada? Ja ne, varbūt ir laiks pie tādiem tikt?

Jana Land ir portretu fotogrāfs, kuras uzdevums ir parādīt, ka skaistu portretu var uzņemt jau šodien, neatkarīgi no svara, gadiem un dažādiem dzīves notikumiem.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.