Vēl nebijis piedāvājums

Vēl nebijis piedāvājums

Pirms pāris dienām bija mana dzimšanas diena. Manuprāt, viena no svarīgākajām lietām dzimšanas dienā ir uzdāvināt dāvanu pašai sev. Ja kādreiz tās man bija lietas – telefons, dators, kleita, rotas utt., tad ar katru nākamo gadu izaicinājums ir izdomāt kaut ko īpašu, kas nav manta. Protams, nav tā, ka esmu kļuvusi pavisam askētiska un skaistas lietas ir manā sarakstā, tomēr papildus ir vēlme pēc kaut kā vēl nebijuša, pēc kaut kā, kas ļaus man augt un nākamajā gadā nokļūt tur, kur šogad vēl neesmu. 

Ideja manā galvā virmoja jau kādu laiku, tomēr līdz galam noformulējās tikai īsi pirms manas dzimšanas dienas. Un tā nu ir sanācis, ka mani svētki iekrīt Ziemassvētku mēnesī, tāpēc šis nu ir kļuvis par šīs sezonas ĪPAŠO svētku piedāvājumu! 

Es esmu ārkārtīgi lepna, ka šajā svētku sezonā man ir izdevies izveidot sadarbību ar jauno Latvijas mākslinieci Anci Gricmani! Viņa ir piedalījusies starptautiska mēroga izstādēs Eiropā, NVS valstīs un Amerikā. Ances abstraktās mākslas gleznas ir atrodamas privātās mākslas pazinēju kolekcijās Latvijā, Vācijā, Meksikā, Anglijā, Krievijā, Grieķijā un citur.

Ance ir ne tikai izcili talantīga māksliniece, bet arī lielisks draugs ar maigu dvēseli, kurā mīt neizsīkstoša enerģija. Man ir liels prieks, ka mūsu ceļi krustojās, un mums izdevās sasinhronizēt mūsu kalendārus, lai izveidotu šo īpašo svētku piedāvājumu. 

Kāds tad ir tas īpašais svētku PIEDĀVĀJUMS?

Ja kādu laiku esi apdomājusi, ko likt mājās pie sienas, lai tās nav tukšas un bezpersoniskas, bet nevarēji izlemt starp īpašu mākslinieka radītu gleznu un savām fotogrāfijām, tad šis piedāvājums tev ir kā radīts! Tagad tev ir iespēja iegūt ABUS. Tikai šobrīd tev ir iespēja iemūžināt sevi Jana Land portretos uz Ances Gricmanes gleznu fona.

Tā tu iegūsi savu unikālo mākslas darbu, kas ietvers Ances gleznojumu un tevi. Lūk, daži piemēri portretiem, ko iemūžinājām ar Ances gleznām. Šīs, protams, nav vienīgās lielformāta gleznas, kas pieejamas Ances mākslas studijā. Tev būs iespēja izvēlēties savu abstrakto gleznu (vai vairākas), kuras vēlies redzēt kā daļu no sava portreta.

Esmu izveidojusi atsevišķu lapu, kurā vari izlasīt detaļas par šo piedāvājumu, apskatīties īsu video, kurā ir redzamas arī aizkulises, un rezervēt savu fotosesiju. 

Skatīt PIEDĀVĀJUMU

Tu esi unikāla un īpaša! Tieši tāpēc šajos svētkos tu esi pelnījusi uzdāvināt šo dāvanu sev pašai vai kādai citai īpašai sievietei tavā dzīvē. Lai tas ir kā atgādinajums ik dienu, cik neatkārtojama, skaista un spēcīga tu patiesībā esi. Es protu ieraudzīt to īpašo rozīnīti jebkurā sievietē, kas pie manis atnāk. Un es zinu, ka varu tev palīdzēt to saskatīt sevī caur maniem portretiem un fotosesijas pieredzi.

Es apsolu, ka tava pārliecība par sevi celsies, un tu ieraudzīsi sevi pavisam citā gaismā!

Vietu skaists ierobežots

Tā kā Ances gleznas bieži ceļo starptautiskās izstādēs, tad šī patiešām ir unikāla iespēja. Ņemot vērā šī brīža tik ātri mainīgo pasauli, nav skaidrs, kad un vai šāda izdevība radīsies vēl kādreiz. Tāpēc, ja tevi uzrunā iespēja izveidot savu unikālo mākslas darbu, tad dari to tagad! Šobrīd esam rezervējušas pāris dienas, kurās būs iespēja izveidot savu unikālo portretu.

Papildus, Ances gleznas ir iespējams nopirkt. Iedomājies, kā būtu, ja tavā īpašumā būtu portrets uz gleznas fona, kura vēlāk būs atrodama, piemēram, Latvijas prezidenta, kāda slavena uzņēmēja vai aktiera mājā?

Fotosesijas pieredze

Manās fotosesiju pieredzēs vienmēr ir klātesoša profesionāla grima māksliniece un friziere, kas palīdzēs tevi sapucēt, lai tu justos un izskatītos neatvairāmi. Tāpat mums būs pirms sesijas konsultācija par to, kā sagatavoties, ko vilkt un būs iespēja izvēlēties kādu no tērpiem, kas pieejami manā fotosesiju garderobē.

Papildus, tev būs iespēja iepazīties ar mākslinieci Anci fotosesijas laikā, apskatīt un pieskarties viņas gleznām (to tekstūra ir fantastiska!) un varbūt pat pieteikties gleznošanas nodarbībām, ja mākslas terapija ir kaut kas, ko jau sen vēlējies pamēģināt. Par visu būs padomāts!

 


Ja vēlies unikālu personalizētu mākslas darbu, kas nav citiem, kā arī iedvesmojošu pieredzi, ar ko iesākt jauno 2020. gadu, tad raksti vai zvani man, lai uzzinātu vairāk un piedzīvo fotosesiju, ko ar smaidu atcerēties vienmēr. 

 

Mīļi gaidīšu,

Jana

___________________________________________________________

Jana Land ir portretu fotogrāfs, kas palīdzēs radīt neatkārtojamus portretus un fotosesijas pieredzi, kāda tev ir bijusi!