ĪPAŠI

Palutini SEVI šajos svētkos

Uzdāvini sev īpašus portretus

PIEDĀVĀJUMS IZPĀRDOTS!

REZERVĒ SAVU VIETU TAGAD, UN MĒS TEV ZIŅOSIM PIRMAJAI, KAD PIEDĀVĀJUMS BŪS PIEEJAMS!

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS

Nevari izlemt, vai mājās pie sienas vēlies skaistus savus portretus vai tomēr gleznu? Kā būtu, ja tu varētu iegūt abus?

Šajā svētku laikā vēlējos radīt kaut ko īpašu. Kaut ko vienreizēju un tai pašā laikā sievišķīgu, kaut ko, ko vari uzdāvināt sev vai kādai citai sievietei, neapdraudot šo planētu, kaut ko, ko atcerēties kā vienu no labākajām pieredzēm savā mūžā. 

Tieši tāpēc apvienojos ar izcilo Latvijas mākslinieci Anci Gricmani. Mēs sanācām kopā un izveidojām šo unikālo iespēju tieši tev. Tikai šobrīd tev ir iespēja iemūžināt sevi Jana Land portretos uz Ances Gricmanes gleznu fona. Tā tu iegūsi savu unikālo mākslas darbu, kas ietvers Ances gleznojumu un tevi. Ances autortehnika viņas darbos rada neatkārtojamu tekstūru, kura ir jo iespaidīgāka, ņemot vērā darbu lielo formātu. Tev būs vēlme šos darbus aplūkot stundām ilgi un tiem pieskarties. Nenokavē šo iespēju un rezervē savu fotosesiju!

Šis ir patiešām īpašs piedāvājumus, kuru tuvākajā laikā neplānojam atkārtot. Man izdevās sasinhronizēt mūsu kalendārus un izbrīvēt dažas dienas, kuras ir pieejamas mums abām. Nosvini šajos svētkos SEVI! Rezervē savu laiku fotosesijai zvanot pa tel. 26842542 vai, aizpildot kontaktformu zemāk, un es ar tevi sazināšos.

Kā tas notiks?

Es gribu ļaut tev ieskatīties sevī un sajusties īpaši. Īsumā par šo fotosesijas pieredzi:

  • Pirms fotosesijas konsultācijā izrunāsim visu par atbilstošāko apģērba izvēli un sagatavošanos fotosesijai, kas ir viena no veiksmīga rezultāta panākumu atslēgām.
  • Būs pieejami tērpi uz vietas.
  • Fotosesijas dienā tevi sapucēs profesionāla vizāžiste un friziere.
  • Uz vietas varēsi izvēlēties 1-3 gleznas, kuras vēlies redzēt savos portretos.
  • Paredzamais fotosesijas laiks 30 minūtes.
  • 2 nedēļas pēc fotosesijas tiksimies vēlreiz, lai tu varētu izvēlēties no gatavajiem portretiem tos, kas tev visvairāk patīk.
  • Standarta piedāvājumā ietilpst 3 portreti Jana Land autora retušā digitālā formā divos dažādos izmēros (pilna un interneta izmēra).
  • Būs iespēja iegādāties papildu portretus, kā arī pasūtīt Itālijā ražotas premium klases liela izmēra kanvas.

Rezervē savu īpašo fotosesiju šodien!

Vietu skaits ierobežots