Apmācības

Fotogrāfija ir viens no maniem mīļākajiem tematiem, par kuru varu runāt dienām. Katru dienu rodu mirkli, lai iemācītos fotogrāfijā kaut ko jaunu. Un labprāt iemācīšu fotogrāfijā kaut ko jaunu arī tev. Ar laiku plānoju radīt foto kursu sēriju iesācējiem, kas palīdzēs apgūt noteiktu paņēmienu fotogrāfijā. Kursu sērija būs angļu valodā.

Ja vēlies individuālas apmācības latviešu, angļu vai krievu valodā, dod ziņu un tiksimies klātienē.

Kurss par produktu fotogrāfiju - angļu valodā

Kurss ir veidots uz Skillshare platformas. Tas būs noderīgs, ja vēlies veidot savas plakanbildes (angliski ‘flat lay’) jeb produktu fotogrāfijas no augšas. Šādas bildes izmanto, gan savā blogā, gan sociālajos tīklis, gan lai veiksmīgi pārdotu savus produktus, piemēram, Esty platformā. Kursā dalos ar precīzu sistēmu, kā iegūt bildes, kas atbilst tavam zīmola stilam. Iegūsi arī instrukciju pdf, kas palīdzēs tev tikt pie šādām bildēm.

Lai izveidotu savas produktu fotogrāfijas skatā no augšas, tev pilnībā pietiks ar mobilo telefonu un kursā skaidroju, kāpēc produktu fotogrāfijai skatā no augšas nav vajadzīga dārga kamera.

Šo kursu vari apgūt pilnībā bez maksas, ja tev vēl nav Skillshare konts.

Ar šo saiti iegūsi piekļuvi 2 mēnešiem Skillshare BEZ MAKSAS. Varēsi 2 mēnešus skatīties gan šo, gan citus kursus bez maksas. Pēc 2 mēnešiem abonementu vari atcelt un tev par to nekas nebūs, tikai atceries to izdarīt laicīgi. 

Kad esi pierakstījies, redzēsi šādu kursa ikonu:

Spied virsū un iemācies fotografēt plakanbildes saviem spēkiem! Ja noklīsti, tad ieraksti meklētājā kursa nosaukumu, un tas kursu atradīs.

Dalies ar saviem rezultātiem un ietago mani Facebook vai Instagram. Ļoti priecāšos redzēt, kā tev izdodas!