Pink Unifox – jaunais kopprojekts

Šonedēļ neliela atkāpe no tēmas, jo ir taču Latvijas dzimšanas diena, tā īpašā dzimšanas diena. 100 gadi – nu ļoti patīk man šis cipars. Daudz laimes mīļā, skaistā zeme! 

Lai nodzīvotu līdz 100, bija jābūt tai pirmajai dienai. Tā vienmēr ir nedaudz nedroša, bet saviļņojoša. Arī kādam manam jaunam kopprojektam ir tikai pats sākums. Tāpēc gribēju ar to padalīties tieši šodien. 

Pink Unifox ir fotogrāfijas un grafikas apvienojums, ar mērķi radīt noteiktu noskaņojumu telpā. Mūsu sajūtas un domas ietekmē tas, kas atrodas mums visapkārt. Krāsu ietekme ir ļoti spēcīga, par šo tematu ir pieejami daudzi pētījumi. Un to, ka tas strādā, vislabāk zina mārketologi. Efektīva reklāma strādā ar mūsu maņām – redzi, dzirdi, dažkārt pat ožu, arī zīmolu krāsas netiek izvēlētas nejauši, jo krāsas mums rada asociācijas. Tomēr ikdienā mēs šīs zināšanas nepielietojam. Interjers tiek iekārtots pēc noskaņojuma, patikas vai dažkārt vienkārši kā sanāk, lai arī tas ļoti tieši mūs ietekmē. Vai nebūtu lieliski, ja interjers tiktu iekārtots atbilstoši tam, kādu noskaņu mēs vēlamies piedzīvot telpā? Guļamistabā es vēlos ātri un saldi aizmigt, ofisa telpā es gribu, lai man raisītos daudz idejas un darbs būtu produktīvs, sēžot pie zobārsta, es gribu būt mierīga un atbrīvoties. Katrai telpai ir savs uzdevums. Un tā vietā, lai ļautos nejaušībai, mēs varam izdarīt apzinātas izvēles.

Tāpēc vienā jaukā dienā man un Evai radās ideja apvienot savas prasmes (es fotografēju, Eva veido grafiskos elementus) un izveidot vizuālas kolekcijas, kas ļautu piedzīvot noteiktu noskaņojumu telpā. Mūsu pirmā akvamarīna ziedu kolekcija paaugstinās tavu kreativitāti un ļaus idejām lidot. To nodrošina ne tikai krāsa, kas mūsu smadzenes rosina uz ideju rašanos, bet arī grafiskie elementi, kas ļauj attēlu ieraudzīt citā gaismā un atklāt to, kas fotogrāfijā pirms tam nebija redzams. 

Šobrīd mūs var atrast instagramā @pinkunifox, bet drīzumā izveidosim arī mājas lapu. Droši seko un vēro, kā top nākamās kolekcijas cita veida noskaņojumam. Kādu noskaņojumu tu gribētu sajust savā darba vidē? Dod ziņu un iespējams nākamā kolekcija taps, lai veicinātu tieši šādu noskaņu! 🙂

Jana Land ir fotogrāfs, bet Eva ir grafiskais dizaineris, kas apvienojušas spēku, lai palīdzētu Tev justies tieši tā, kā Tu vēlies!