Ko vilkt uz fotosesiju?

Mūžīgais jautājums – ko vilkt uz fotosesiju? Man kā sievietei šis jautājums gan izskan galvā katru rītu – ko tad lai šodien velk?

Iepriekšējos rakstos jau rakstīju par krāsu izvēli apģērbā, par auduma tekstūru, par apdruku. Ja vēl neesi lasījusi, tad iesaku izlasīt rakstu par 1.apgērbu fotosesijai brīvā dabā vai pilsētas ielās un 2.apģērbu studijā. Papildus, nolēmu izmantot Pinterest un izveidoju vairākus dēļus, lai manām klientēm būtu vizuāls priekštats par to, kā apģērbs izskatās fotosesijās un, lai būtu vieglāk izvēlēties, ko vilkt uz fotosesiju. Varbūt vēl neesi pamanījusi, tāpēc nolēmu padalīties, jo tas ir domāts tieši tev! Ņem vērā, ka katra fotogrāfa rokraksts ir savādāks un, izvēloties līdzīgu apģērbu un vietu, fotogrāfiju gala rezultāts būs savādāks pie cita fotogrāfa, tāpēc te jāpievērš uzmanība tieši apģērbam.

1. Apģērbs gaidību fotosesijai. Uz šī dēļa spraužu apģērbus gan fotosesijai telpās, gan ārpus telpām, kas manuprāt labi izceļ skaisto gaidību laiku. 

2. Apģērbs fotosesijai rudenī. Uz šī dēļa atradīsi piemērotu apģērbu gan individuālajai fotosesijai, gan ģimenes fotosesijai, gan bērnu fotosesijai. Ne vienmēr izvēlētās fotogrāfijas ir uzņemtas rudenī, bet šeit ir uzsvars uz krāsu un tekstūru. Tāpēc pievērs uzmanību tieši apģērbam, ne vietai, kur bilde ir tapusi.

3. Apģērbs fotosesijai ziemā. Līdzīgi uz šī dēļa atradīsi apģērbu, kas piemērots ziemas fotosesijām – gan baltajai, gan pelēkajai ziemai. Tur būs gan pāra fotosesiju apģērbs, gan individuālo fotosesiju apģērbs, gan apģērbs bērnu un ģimenes fotosesijām. 

4. Apģērbs fotosesijai pavasarī. Uz šī dēļa pārsvarā būs piemērots apģērbs individuālajām, pāra, ģimenes un bērnu fotosesijām ziedošos dārzos vai kokos. Ja pavasaris ir aizkavējies un ir pelēks, tad šādai fotosesijai labāk meklēt apģērbu uz ziemas dēļa. 

5. Apģērbs fotosesijai vasarā. Šeit būs bildes ar apģērbu, kas piemērots zaļumiem, pļavām, lavandas laukiem, lauku mājās bērnu, pāra, individuālajām fotosesijām, kā arī ģimenes fotosesijām. 

6. Apģērbs fotosesijai pie jūras. Kā jau nosaukums vēsta, uz šī dēļa atradīsi piemēru fotosesiju apģērbu pie jūras – gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan visiem kopā. 

7. Apģērbs fotosesijai pilsētā. Uz šī dēļa pārsvarā atradīsi apģērbu, kas piemērots sievietes individuālajai fotosesijai pilsētas ielās. Man pilsētas ielas vairāk asociējas ar individuālām vai pāra fotosesijām. Bet ģimenes fotosesijām vairāk šķiet piemērota daba. 

8. Sapņu fotosesija. Uz šī dēļa atradīsi iedvesmu fotosesijām skaistās pilsētās ārpus Latvijas. Šeit vari smelties iedvesmu gan vietai, gan tērpiem. 

9. Korporatīvā fotosesija. Šeit spraužu gan apģērbu nopietnām korporatīvām fotosesijām, gan tā saucamajām personīgā zīmola fotosesijām .Atradīsi gan sieviešu personīgā zīmola dēli, gan atsevišķivīriešu personīgā zīmola dēli. 

Pinterest dēļus papildinu katru dienu, tāpēc droši seko man vai kādiem no maniem dēļiem, vari izveidot savu fotosesijas dēli, iedvesmojies un gatavojies vislabākajai fotosesijai savā mūžā! 🙂

Jana Land ir ģimenes un protretu fotogrāfs. Mans mērķis ir radīt neaizmirstamu fotosesijas pieredzi un bildes, kas priecēs mūžīgi!