Kā glabāt bildes no fotosesijas?

Drukāta fotogrāfija ir vērtība!

Mēs dzīvojam digitālā ērā, tomēr digitālām lietām nav vērtības. Vai tu gribētu sev somiņu, kas ir digitāla un kuru var parādīt tikai sociālajos tīklos? Vai digitālu masāžu? Vai varbūt digitālu kaķi vai suni? Vai atceries tādas lietas kā disketes (es atceros!)? Iedomājies, ja tavas mīļākās bildes būtu droši noglabātas disketē. Cik liela iespējamība būtu uz viņām palūkoties tagad? Un cik bieži tu skaties uz fotogrāfijām, kas tiek glabātas tavā datorā? Manā bilžu arhīvā ir ģimenes bildes no 20. gs. sākuma. Drukātas, aptaustāmas, īstas! Un es esmu bezgala priecīga un pateicīga par šādu ģimenes mantojumu. Tāpēc saviem klientiem dodu drukātas fotogrāfijas (kopā ar digitālu kopiju), lai arī viņiem būtu ģimenes mantojums, par kuru nākamās paaudzes priecāsies. 

Pēc tavas fotosesijas, es radīšu skaistākos portretus, kādi tev ir bijuši. Norunātajā laikā mēs satiksimies vēlreiz, lai tu varētu izvēlēties savas mīļākās bildes klātienē un to, kā tu vēlēsies tās glabāt, skatīties uz tām ikdienā un rādīt citiem. Pastāstīšu nedaudz par pieejamajām opcijām.

Lielformāta bildes pie sienas

Tu vari dekorēt savas mājas ar lielām fotogrāfijām pie sienas vai pat izveidot pie sienas veselas galerijas. Bilžu rāmi vari izvēlēties atbilstoši savam interjeram. Man patīk vienkārši balti un melni rāmji vai tieši otrādi ļoti grezni rāmji. Lielformāta bildes dod pilnīgi citādu māju sajūtu. Tas vienkārši ir jāpamēģina. Es dodu priekšroku drukātai fotogrāfijai uz kvalitatīva papīra, tomēr, ja tev labāk patīk kanvas, tad vari izvēlēties arī šādu opciju. 

9 fotogrāfiju sērija

Ja tev patīk skatīties uz fotogrāfiju sērijām, tad tev vislabāk patiks ierāmēta bilde, kas ir izveidota no 9 fotogrāfijām. Tajās ietveru dažādas emocijas un pozas, bet parasti vienā apģērbā un vietā fotografētas.

Fotogrāfiju kaste

Ja tomēr neesi gatava likt liela izmēra fotogrāfijas pie sienas vai kādu citu iemeslu dēļ tas šobrīd nav iespējams, tad tu vari izvēlēties glabāt iegādātās bildes skaistā fotogrāfiju kastē, kas ir izgatavota no tiešām kvalitatīvas itāļu ādas. Ja tu neatbalsti izstrādājumus no īstas ādas, ir pieejama arī vegānu ādas opcija. Katra fotogrāfija tiek ierāmētā skaistā paspartū rāmī, kas radīs elegantu sajūtu. Fotogrāfijas vari glabāt kastē redzamā vietā, lai vari ik pa laikam tās pārlūkot vai tieši otrādi, vari paslēpt un izņemt tās īpašās reizēs. Fotogrāfijas paspartū labi izskatīsies arī baltā koka rāmī uz tava galda vai plauktā. Ik pa laikam vari nomainīt bildi koka rāmī un ikdienā priecāties par dažādām fotogrāfijām. 

Paraugi

Paturēt rokās un apskatīties skaistos paraugus vari fotosesijas dienā, ja tā notiek iekštelpās vai varam sarunāt atsevišķu tikšanos, kuras laikā parādīšu tev pieejamos produktus un atbildēšu uz jautājumiem, kas tev varētu rasties par produktiem vai fotosesiju. Vari ieskatīties arī manā pinterest galerijā, lai iedvesmotos, kā bildes uz sienas izskatās interjerā. 

Droši dod man ziņu un sarunāsim tikšanos, lai varu parādīt tev šos skaistos produktus, par kuriem pati esmu sajūsmā!