Bloga svētku ieraksts

Vispirms jau priecīgus Ziemassvētkus, dārgie portretu mīļotāji! Man liels prieks un pateicība sirdī par to, ka jūs esat. Paldies, ka jūs lasāt, paldies par jūsu komentāriem, paldies, ka dalāties ar maniem ierakstiem Facebook lapā. 

Iepriekšējos gados gada nogale man vienmēr bijusi sasteigta, lai paspētu ietilpināt nepadarītos darbus un izpildīt mērķus. Nolēmu, ka šogad būs savādāk. Tā vietā, lai kaut kur skrietu, nolēmu apsēsties un padomāt. Padomāt par to, kāds tad ir bijis šis gads un ko es gribu savādāk nākamajā. Izvilku savu mērķu lapu (vai varbūt pareizāk būtu teikt sapņu piļu lapu :D), novērtēju, ko izdevies sasniegt un kas varbūt gluži vienkārši vairs nav aktuāli un apdomāju, kāpēc dažas lietas izdevies realizēt un dažas ne. Iztīrīju māju no nevajadzīgiem krāmiem, pārskatīju un izrevidēju apģērbu skapi, atbrīvojos no nevajadzīgajām grāmatām.  Uzsāku arī datora failu tīrīšanu, ko mēs bieži vien piemirstam (tai skaitā es), bet arī tas ir ne mazāk svarīgi. Patiesībā pārskatu mājās atrodošos priekšmetus regulāri, bet uz gada beigām tā ir īpaši patīkama sajūta.

Šajā procesā bieži atrodu iesāktas, bet nepabeigtas lietas. Tas ir brīdis, kad izvērtēju, vai gribu to turpināt vai tomēr laiks atvadīties no iesāktā projekta. Viena no iesāktajām, bet nepabeigtajām lietām bija blogs par Maljorku. Es sapratu, ka šī ir tā lieta, ko vēlos pabeigt, jo tas man sagādā prieku. Apsēdos un pabeidzu. Tāpēc tas ir tas, ar ko vēlos padalīties šī gada pēdējā bloga ierakstā. 

Blogs par Maljorku

Blogs ir garš, tomēr, ja arī tev patīk ceļot tikpat ļoti kā man, iespējams noderēs izvēlētais maršruts. Ja nav vēlmes lasīt, vari ieskatīties ceļojuma bildēs, varbūt tas iedvesmos apmeklēt Maljorku arī tevi. 

labākais portretu fotogrāfs
labākais portretu fotogrāfs
labākais portretu fotogrāfs

Nākamo nedēļu pavadīšu plānojot. Izlemšu, kas būs manas 2019.gada prioritātes un ko darīšu, lai sasniegtu to, ko vēlos. Protams, svinēšu arī svētkus un atpūtīšos. To pašu novēlu arī jums visiem. 
Lai mums visiem skaisti un mierpilni svētki, ambiciozi mērķi un daudz izcilu portretu 2019.gadā. Es ticu, ka nākamais gads būs neaizmirstams!

Jana Land ir portetu fotogrāfs, kas palīdzēs tev izjust, kā ir būt žurnāla vāka modelei!