Apģērbs fotosesijai studijā – kas ir pieejams Jana Land studijas skapī?

Lielai daļai sieviešu garderobē parasti atrodas kaut kas mīļš un skaists, ko ir vēlme uzvilkt uz fotosesiju. Bet ko darīt, ja ir vēlme pēc glamūrīgākas fotosesijas, bet skapī patiešām nav nekā piemērota?

Nav ko vilkt un nav kur likt! Tas laikam ir vismīlētākais teiciens par sieviešu garderobi. Arī man pašai tā ir gadījies, līdz nolēmu spītīgi atbrīvoties no daudz kā, kas man vairs neder vai nepatīk. Tomēr ir kleitas, ko tā arī neesmu spējusi ielikt ‘Otrās elpas’ kastē, jo nu dikti skaistas, lai arī neder. Un tam es izdomāju lielisku attaisnojumu – studijas garderobe! 🙂 Vēl lieliskāks attaisnojums ir nopirkt skaistas kleitas, kas veikalā vairs nav manas pašas izmērā, jo tad var gaidīt klienti, kam tā lieliski derēs vai saspraust, ja tā ir par lielu, vai atstāt rāvēju vaļā, ja īsti neder (jo studijas bildēs par to neviens pat nenojautīs). Ja tev ir vēlme noziedot kādu ‘vintage’ kleitu, klasisku vakarkleitu, kokteiļkleitu, kāzu kleitu vai kādu citu glamūrīgu kleitu (vai apmetni), laipni lūgta manā studijā – būšu vairāk kā pateicīga! 🙂

Tā studijas skapis aug, ātrāk kā manis pašas, un tas ir pieejams visām manām klientēm!  Jana Land studijas skapī var nedaudz ielūkoties, apskatot šo īso video.

 

Portretu fotogrāfija nav par apģērbu, bet par sajūtām. Tomēr dažāds apģērbs rada mūsos dažādu noskaņu un sajūtas. Elegantā kokteiļkleitā noteikti būs citas sajūtas kā mājas halātā, to tu noteikti arī pati zini. Arī jauna apakšveļa mūsos rada patīkamas sajūtas, arī tad, ja neviens par tās eksistenci pat nenojauš. Tāpēc iesaku atrast savā skapī to, kas tevī rada pacilājošas sajūtas, to, kas tev patīk, vai ielūkoties Jana Land studijas garderobē, arī tur vari atrast kaut ko tādu, kas tavu dvēseli pacels spārnos!

Lūk daži piemēri, kā bildēs izskatās tas, kas ir atrodams Jana Land skapī sieviešu portretiem. 

Kāds apģērbs tev liek justies skaistai? Nāc uz Jana Land fotostudiju un ielūkojies fotogrāfa skapī. Varbūt tieši tur tu atradīsi to, ko vēlies vilkt uz fotosesiju!